Jsme hrdým partnerem studentské soutěže Moje město

Zajímáš se o dění svého města? Není ti jedno, co se v Uherském Hradišti děje? Máš nápady, ale nemáš je kde uplatnit? A studuješ střední školu? Pak hledáme právě tebe!

Tomáš Janča vyhlašuje první ročník soutěže „Moje město“ v akademickém roce 2017/2018 pro nadějné studenty středních škol a gymnázií, kteří se nebojí ukázat, co v nich je. Tématem je zlepšení situace ve městě Uherské Hradiště a okolí. Celá soutěž bude probíhat pod záštitou Tomáše Janči za podpory úspěšných firem jako jsou: Sběrné suroviny UH, s.r.o., CPTO s.r.o., ALPINE PRO s.r.o., CS FIRMA s.r.o., a dalších odborníků z partnerských firem a státní správy.

Přihlašovat se můžeš již teď, nejpozději však do 31. května 2018. Přihlásit se můžeš vyplněním příslušného formuláře, který nalezneš pomocí naskenování QR kódu na letáčku soutěže nebo na adrese: https://goo.gl/forms/CgGgq3LfOk9h4c2g1

A nyní to nejdůležitější – co můžeš vyhrát? Pro výherce a všechny postupující týmy prvního kola bude uspořádána párty, která se bude konat v červnu po vyhlášení. Nejlepší tým a výherce druhého kola bude odměněn peněžní částkou ve výši 20 000Kč, věcnými cenami možností získání praxe/brigády u společnosti Sběrné Suroviny UH, s.r.o. a dalších partnerských společností. Hodnotit budou nezávislé skupiny odborníků z partnerských firem ve spolupráci se zástupci města Uherské Hradiště.

Novinky e-mailem!

Přejete si být informováni o novinkách a aktuálních cenách?