Nabídka zaměstnání

13. 9. 2013

Děkujeme všem uchazečům uvedených pracovních pozic za vyplnění dotazníku a zaslání dokladů, nyní probíhá vyhodnocení. Vybraní uchazeči budou pozváni k výběrovému řízení.

Od 7. 8. 2013 probíhá výběr vhodných uchazečů na následující pracovní pozice:

1) obchodní zástupce

Požadavky na zaměstnance:

Praxe v obchodní činnosti, komunikační a organizační schopnosti, pokročilá znalost práce na PC (MS Office – Word, Excel), aktivní přístup k práci, odpovědnost a pečlivost, schopnost samostatné práce a rozhodování, ŘP sk. B.

Podmínkou pro zařazení mezi uchazeče je zaslání dokladu o vzdělání, motivačního dopisu, životopisu s fotografií elektronicky ve formátu PDF na email prace@sbernesurovinyuh.cz a vyplnění formuláře na adrese: http://sbernesurovinyuh.formees.cz/f/kariera-1

Náplň práce:

Aktivní obchodní činnost – komunikace s obchodními partnery, jejich vyhledávání a evidence, tvorba tabulek, analýz a grafů a další administrativní úkony.

2) asistent/ka obchodního oddělení

Požadavky na zaměstnance:

Komunikační a organizační schopnosti, pokročilou znalost práce na PC (MS Office – Word, Excel; vyhledávání na internetu), aktivní přístup k práci, odpovědnost a pečlivost, schopnost samostatné práce a rozhodování, znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, ŘP sk. B, praxe na podobné pozici výhodou.

Podmínkou pro zařazení mezi uchazeče je zaslání dokladu o vzdělání, motivačního dopisu, životopisu s fotografií elektronicky ve formátu PDF na email prace@sbernesurovinyuh.cz a vyplnění formuláře na adrese:

http://sbernesurovinyuh.formees.cz/f/kariera-1

Náplň práce:

Evidence obchodních partnerů, aktualizace ceníků, vytváření tabulek, obchodních analýz a grafů, organizace schůzek a další administrativní úkony – zápisy z porad, evidence pošty.

   Těšíme se na nové tváře.

Novinky e-mailem!

Přejete si být informováni o novinkách a aktuálních cenách?