Dceřiné společnosti

Dceřiné společnosti

Spalovna nebezpečného a průmyslového odpadu EKOTERMEX, a.s. byla vybudována z vlastních zdrojů společnosti v roce 1991. Technologické zařízení je schopno spalovat tuhé i tekuté průmyslové odpady včetně nebezpečných odpadů.

Společnost MALCOM spol. s r.o.vznikla v roce 1994 jako obchodně výrobní společnost. Naše společnost se dlouhodobě zabývá výrobou speciálních technologií v automobilovém průmyslu, výrobou a provozováním regeneračních zařízení průmyslových olejů pro velké provozy a v minulosti i kompletací fotovoltaických elektráren.

 

Společnost SURMAT s.r.o. je dodavatelem hutního materiálu do strojírenského, stavebního a automobilového průmyslu. Zároveň je schopna od partnerů vykupovat jejich odpady z výrobního procesu. Dokážeme tedy partnery obsloužit jak na vstupu výrobních operací, tak i na konci výrobního programu, kdy odpadový materiál s námi mohou partneři zobchodovat.

 

Firma sa sústreďuje na komplexné služby v odpadovom hospodárstve, čo znamená, že jsme schopní našim zákazníkom zaistiť likvidáciu a výkup širokej škály odpadov na celém území Slovenska.

Novinky e-mailem!

Přejete si být informováni o novinkách a aktuálních cenách?