Kariéra

Kariéra

Volné pozice

Aktuální seznam volných pozic najdete na našem kariérním webu zde: https://rmfi.cz/kariera/

 

Zodpovědný zaměstnavatel

Jsme ryze česká a rodinná firma, která byla založena v roce 2000.

Naše hodnoty, které nám pomáhají růst, jsou osobní přístup k zákazníkovi, platební morálka a společenská odpovědnost.  Jsme si vědomi, že k našemu úspěchu přispívají lidé – zaměstnanci a zákazníci. Proto každý den nasloucháme a pracujeme na vyvíjení různých řešení, abychom mohli uspokojit přání našich zaměstnanců a zákazníků.

Jako zaměstnavatel podporujeme rozmanitost týmu bez ohledu na pohlaví, věk a jakékoliv diskriminace.  Stále zlepšujeme péči o své zaměstnance, staráme se o jejich rozvoj a prohlubujeme vzájemnou spolupráci. Slaďujeme osobní a pracovní život, chováme se odpovědně nejen ke svým zákazníkům, ale i životnímu prostředí.

 

TRADICE

Navazujeme na dlouholetou tradici výkupu, svozu a odběru všech druhů odpadů, kterou stabilně rozvíjíme a obohacujeme. Historie Sběrných surovin se píše od roku 1971, kdy byl založen národní podnik Sběrné suroviny, n.p.

PROVOZOVNY

Provozujeme 6 provozoven ve Zlínském kraji, obchodní kancelář ve Frýdku-Místku a pobočku v Trenčianských Stankovcích.

INOVACE

Stále se rozšiřujeme v podobě nových poboček, expandujeme na nové trhy a investujeme do nových technologií v návaznosti na požadavcích trhu. Investujeme do nových a úspornějších technologií, zaměřujeme se na využití a snížení spotřeby zdrojů a odpadové hospodářství.

ODPOVĚDNOST

Téma odpovědnosti v naší firemní kultuře se odráží všude. Uplatňujeme principy udržitelnosti a společenské odpovědnosti. Respektujeme potřeby nejen našich zaměstnanců a zákazníků, ale i partnerů a celé společnosti. Využíváme recyklované materiály, zpětný odpad a minimalizujeme využívání papíru.

Přijďte se k nám podívat

Novinky e-mailem!

Přejete si být informováni o novinkách a aktuálních cenách?