Sběrné suroviny UH: Počtvrté finalisty krajského kola v soutěži Vodafone Firma roku 2016

Společnost Sběrné suroviny UH se v letošním ročníku soutěže Vodafone Firma roku 2016 již počtvrté dostala do TOP 10 nejlepších firem Zlínského kraje. Celkový počet přihlášených firem se ve Zlínském kraji vyšplhal na číslo 220. Slavnostní vyhlášení soutěže proběhlo 18. října ve zlínském hotelu Baltaci.

Vodafone Firma roku je Cenou Hospodářských novin, kterou mohou získat firmy v rámci České republiky, které splňují určité podmínky. Soutěž patří k největším podnikatelským kláním v zemi díky svému všeoborovému a regionálnímu zásahu.

Účastníci soutěže odpovídají na stručné otázky, které se týkají jejich podnikatelské činnosti a zároveň popisují příběh svého podnikání. Nedílnou součástí hodnocení je i tzv. „scóring“ – finanční ukazatele firem. Ten má při závěrečném hodnocení stejnou váhu (50 %) jako podnikatelský příběh (taktéž 50 %).

V jednotlivých krajích hlasuje odborná porota složená ze zástupců partnerů, asociací a cechů. Ta vybere 10 firem, které uspěly nejlépe v hodnocení finančních ukazatelů, tzv. scóringu. Pořadí firem v jednotlivých krajích pak určuje odborná porota (50%) a scóring (50%).

Do celorepublikového finále postupuje 14 vítězů krajských kol Firma roku 2016. Vítěze finálového kola určí celostátní porota. Vítězné firmy ze všech krajů se osobně prezentují před odbornou porotou, kde záleží čistě na schopnostech prezentujících firem, jak se firmy orientují v konkurenčním prostředí, jak ambiciózní a reálné jsou jejich podnikatelské plány a jak přispívají k rozvoji okolí.

Novinky e-mailem!

Přejete si být informováni o novinkách a aktuálních cenách?