Sběrné suroviny UH, s.r.o. mezi 10 nejlepších firem Zlínského kraje pro rok 2013

Sběrné suroviny UH, s.r.o. mezi 10 nejlepších firem Zlínského kraje pro rok 2013

Společnost Sběrné suroviny UH, s.r.o. se letos poprvé zúčastnila podnikatelské soutěže Vodafone Firma roku 2013, která je určena všem firmám v České republice, s cílem podpoření malého a středního podnikání a živnostníků na území České republiky. Podnikatelská soutěž Vodafone Firma roku 2013 patří svou šířkou k největším podnikatelským soutěžím v zemi, která láká každoročně mnoho účastníků. Letos se přihlásilo 3116 firem z celé České republiky.

Nedílnou součástí hodnocení nejlepší firmy bylo charakterizování firemního podnikání, popsání podnikatelského příběhu a také zkoumání finančních ukazatelů firmy, které hodnotila 5ti členná odborná porota složená ze zástupců partnerů soutěže, asociací a cechů.

Jsme rádi, že nás odborná porota doporučila a patříme tak mezi 10 nejlepších firem Zlínského kraje!

 

Rudolf Mazánek, ml. – obchodní ředitel, Sběrné suroviny UH, s.r.o.

,,Jsme velice rádi, že se dostalo naší společnosti takového ocenění. Toto ocenění je pro nás pomyslným vysvědčením dlouholeté práce celého zaměstnaneckého týmu, bez kterého by se takových výsledků jistě nedostavilo. Hodnocení TOP 10 je pro nás výzvou a motivací, abychom se v dalších letech umístili na co nejvyšších příčkách.“

Novinky e-mailem!

Přejete si být informováni o novinkách a aktuálních cenách?