Sběrné suroviny UH, s.r.o. ve finále TOP Odpovědná firma 2014

Společnost Sběrné suroviny UH, s.r.o. byla vybrána nezávislou odbornou komisí do finále soutěže TOP Odpovědná firma v kategorii  Cena veřejnosti TOP Odpovědná malá firma 2014, která je organizována platformou Byznys pro společnost. Tato soutěž oceňuje firmy za odpovědný přístup ke společnosti, místní komunitě, životnímu prostředí, lidským zdrojům, klientům i dodavatelům. Umístili jsme se vedle nejvýznamnějších českých firem, které systematicky, komplexně a strategicky rozvíjejí své podnikání směrem k dlouhodobé udržitelnosti.

TOP Odpovědná firma 2014 je jediný žebříček v České republice, který již deset let oceňuje a hodnotí odpovědné podnikání a firemní CSR projekty.

Těší nás, že se  naše společnost umístila na předních příčkách ceny TOP Odpovědná firma 2014 a byla tak zařazena do kategorie Cena veřejnosti TOP Odpovědná firma 2014.

Společensky nejodpovědnější firmu můžete zvolit i vy! O této ceně rozhoduje široká veřejnost a probíhá online hlasování na http://service.ihned.cz/ankety/20-top-odpovedna-firma-2014. Hlasování bude probíhat do 15.10 2014 a vítěz bude slavnostně vyhlášen v rámci galavečera TOP Odpovědná firma 16. 10. 2014 ve Veletržním paláci v Praze.

Podpořte nás, prosím, ve veřejném hlasování.

Děkujeme Vám za Váš hlas.

Novinky e-mailem!

Přejete si být informováni o novinkách a aktuálních cenách?