Soutěž Vodafone Firma roku 2017 Zlínského kraje ovládly firmy ze Slovácka

Společnost Sběrné suroviny UH se popáté probojovala do TOP 10 nejlepších firem Zlínského kraje a k tomu získala ocenění Vodafone Odpovědná firma roku 2017.

Neskutečné množství podnikatelských ale i životních příběhů, a především ukázka píle, odhodlanosti a touhy po úspěchu, to už neodmyslitelně patří k podnikatelské soutěži Vodafone Firma roku.

Mezi firmami odbornou porotu nejvíce zaujala společnost Ray Service z Uherského Hradiště. Jejími zákazníky jsou globální výrobci v oblasti leteckého, obranného a motorsport průmyslu. Firma vyrostla ze tří zaměstnanců na současných 200 za použití pouze kapitálu, který vytvořila sama za dobu svého působení a etablování se do dodavatelských řetězců významných světových výrobců.

V každém kraji je také vyhlašován vítěz kategorie Vodafone Odpovědná firma roku 2017. Tuto cenu uděluje společnost Vodafone Czech Republic ve spolupráci s Nadací Vodafone. Ve Zlínském kraji vyhlásily jako nejodpovědnější společnost Sběrné suroviny UH. „Porota Nadace Vodafone ocenila přístup společnosti k zaměstnancům, zaměstnanecké benefity a individuální přístup k zaměstnancům s malými dětmi s možností využívání částečných pracovních úvazků a flexibilní pracovní doby. Ve svém regionu patří mezi významné podporovatele ekologických akcí, jako jsou Den Země a Ukliďme Česko. V letošním roce uspořádali již 7. ročník soutěže „Ekosoutěž“ pro školy ve sběru druhotných surovin. Aktivně podporují mládežnické sportovní kluby a festivaly Slovácké léto a Jeden Svět Zlín,“ zdůvodnil volbu Jan Fencl z Vodafone Czech Republic.

Vítězové krajského kola se stávají zároveň celorepublikovými finalisty. Slavnostní vyhlášení celostátních výsledků soutěží Vodafone Firma roku 2017 i Vodafone Odpovědná firma roku 2017 se uskuteční 6. prosince na pražském Žofíně.

Držte nám palce!

Novinky e-mailem!

Přejete si být informováni o novinkách a aktuálních cenách?