Studenti Univerzity Tomáše Bati navštívili naši společnost

Studenti Fakulty managementu a ekonomiky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně se zúčastnili exkurze, která se uskutečnila dne 30. 10. 2013 do dění hlavní provozovny Sběrné suroviny UH, s.r.o. v Uherském Hradišti.

Během 45 minutové prohlídky mohli studenti shlédnout celý systém třídění odpadu, od výsypu svozového vozu až po výsledně vytříděnou komoditu. Pozorně poslouchali výklad pracovníků sběrného dvora Jaroslava Kapusty a Ing. Petra Panáka, kteří byli připraveni odpovídat návštěvníkům na případné dotazy. Například se dozvěděli, jak takový sběrný dvůr funguje, jak správně třídit odpad, kde a jak se zpracovává všechen odpad z domácností a firem, a jaký odpad mohou odevzdat v našich provozovnách. Studenti si zaznamenávali získané informace pracovníků sběrného dvora do svých poznámek. Získané informace z přednášky zástupců společnosti použijí studenti do svého semestrální projektu z předmětu Aplikovaný marketingový výzkum.

Na závěr exkurze se celá skupina zvážila na mostní váze, která slouží k vážení svozových aut přijíždějících do sběrného dvora s odpadem. Všech 33 studentů vážilo 2 960 kg. Zjistili jsme tedy, že průměrná váha studenta Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně je 89,69 kg.

Novinky e-mailem!

Přejete si být informováni o novinkách a aktuálních cenách?