Vedoucí pracovníci Sběrných surovin UH, s.r.o. sbírali inspiraci na konferenci Fórum INSPIRACE

Každý z nás má své přednosti, svoje bohatství a nahlíží na věc jiným úhlem pohledu. Z tohoto důvodu se vedoucí pracovníci rozhodli navštívit 2. ročník konference Fórum INSPIRACE, která proběhla ve dnech 10. a 11. října 2013 v Mladé Boleslavi. Konference Fórum INSPIRACE je platformou pro sdílení znalostí a zkušeností elity českého podnikání, která odkrývá tajemství know-how úspěšných českých podnikatelů.

„Rozšířili jsme si obzory, inspirovali jsme se, sdíleli znalosti, zkušenosti a navzájem se tak obohatili. Bylo velmi inspirativní slyšet podnikatelské příběhy některých přednášejících. Mile mě překvapilo, že je mezi námi tolik vynikajících podnikatelů se světovými úspěchy, kteří jsou nenápadní, bez velké známosti a popularity,“ uvedla projektová manažerka Ing. Bc. Kristýna Přikrylová.

Nabitý program přednášek a diskuzních panelů byl tvořený výjimečnými osobnostmi české podnikatelské scény. „Mohli jsme si vyslechnout příběhy např. ředitele divize Temelín Ing. Jiřího Tyce, generálního ředitele Veba textilní závody Josefa Nováka, nebo hlavního vývojáře a konstruktér Škody Favorit Petra Hrdličku,“ uvedl obchodní ředitel Rudolf Mazánek, ml.

Dvoudenní program přednášek zakončila exkurze do výrobních závodů firmy Škoda auto.

„Věřím, že nasbírané znalosti a zkušenosti nás a naši firmu posunou zase o kousek dál,“ dodal obchodní ředitel Rudolf Mazánek, ml.

Novinky e-mailem!

Přejete si být informováni o novinkách a aktuálních cenách?